استفاده از مواد شوینده تاژ در صنعت رنگ سازی

مواد شوینده تاز صابونی به شکل پودر است که برای شستن لباس، ملحفه، حوله و به طور کلی پارچه استفاده می شود. می توان از آن در ماشین لباسشویی یا برای شستشوی دستی استفاده کرد.

پودر شوینده یکی از راه حل های شستشوی سنتی است که دو مزیت کلیدی دارد: مقرون به صرفه بودن و قدرت در برابر لکه های سنگین.

این مزایا، از جمله، منجر به محبوبیت دوباره پودر شوینده در سراسر جهان می شود، در حالی که مقرون به صرفه بودن آن، آن را به یک محصول بازاری مناسب برای کشورهای در حال توسعه تبدیل می کند.

آیا پودر شوینده همان پودر لباسشویی است؟ پودر شوینده یک اصطلاح گسترده است که شامل انواع صابون هایی است که به صورت پودر تولید می شوند.

با این حال، معمولاً به عنوان مترادف برای مواد شوینده لباسشویی استفاده می شود. در حالی که اکثر فرمول ها هم برای شستشوی ماشینی و هم برای شستشوی دستی مناسب هستند، برخی از محصولات برای استفاده خاص هدف قرار می گیرند.

پودر شوینده معمولاً برای از بین بردن لکه ها از انواع مختلف پارچه استفاده می شود. این یک گزینه محبوب و مقرون به صرفه برای تمیز کردن پارچه ها است که در بسته های قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست مانند جعبه های مقوایی موجود است.

یکی از آنها فرآیند مخلوط کن یا اختلاط خشک است. مواد داخل دستگاه مخلوط کن مخلوط می شوند و به آرامی روی تسمه نقاله ریخته می شوند که آنها را به مرحله بعدی یا بسته بندی می برد.

راه دیگر فرآیند انباشتگی است، مشابه آنچه در داخل یک غذاساز اتفاق می افتد. تیغه های تیز توده را خرد می کنند تا پودر ریز ایجاد شود که سپس با مواد مایع اسپری می شود.

حرارت مایعی چسبناک و ژل مانند تولید می کند که به راحتی در هنگام خشک شدن خرد می شود. شوینده ایجاد شده توسط این روش با ظاهر متمایز و گرانول مانند آن قابل تشخیص است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.