اصولر کار با رادیاتور چگونه می باشد

اصول اولیه رادیاتورها نمی تواند ساده تر باشد. برای هر رادیاتور معینی، خروجی حرارت فقط به چند عامل اساسی بستگی دارد. در اینجا دو طرف معادله آمده است: در این میان نگاهی به آموزش بستن روسری لاکچری داشته باشیم.

عملکرد سمت آب بر اساس مواد انتقال حرارت و سطح سطح + دمای سیال + سرعت جریان سیال است

عملکرد سمت هوا بر اساس مواد انتقال حرارت و مساحت سطح + دمای هوا + سرعت جریان هوا + میانگین دمای سطح گرم نشده است در این میان نگاهی به یک لیتر چند لیوان است داشته باشیم.

البته هر طرف معادله کاملاً به طرف دیگر وابسته است. دمای هوا بر دمای سطح انتقال حرارتی که سمت آب می بیند تأثیر می گذارد و برعکس.

خوشبختانه، سازندگان رادیاتور بر اساس داده های آزمایشی خود، بیشتر محاسبات را برای شما انجام می دهند و انتخاب اندازه و نوع مناسب واحد را آسان می کنند در این میان نگاهی به شستشوی رادیاتور بخاری ماشین با جوهر نمک داشته باشیم.

به طور معمول، آنها یک روش بسیار شهودی برای انتخاب مدل رادیاتور با استفاده از نموداری دارند که اندازه های مختلف رادیاتور را به همراه تعداد Btu یا کیلووات در ساعت ارائه می دهد – اما باید واقعاً توجه کنید زیرا نمودارها می توانند خیلی سریع پیچیده می شود قبل از شروع، بنشینید و اطلاعات زیر را جمع آوری کنید:

خروجی Btu/h مورد نیاز برای هر منطقه در شرایط طراحی گرمایش (سردترین آب و هوا)
دمای هوای داخلی مطلوب برای هر منطقه
دمای هوای ورودی (EAT) مورد انتظار در سمت ورودی یک رادیاتور نوع کنوکتور در صورت وجود – معمولاً چند درجه خنک‌تر از دمای هوای مورد نظر
دمای آب منبع (EWT) که شما رادیاتور را در شرایط طراحی تغذیه می کنید (کولر برای کارایی بهتر است، اما رادها با کاهش دمای آب منبع بزرگتر می شوند)
افت دمای مطلوب (Delta-T) آب هنگام عبور از رادیاتور  در این میان نگاهی به مدل لباس مجلسی حریر شیشه ای داشته باشیم.

اگر سیستم شما به طور قابل توجهی با شرایط “عادی” متفاوت باشد، ممکن است فاکتورهای اصلاحی لازم باشد. نمودارها باید آن عوامل را داشته باشند، گاهی اوقات به عنوان پاورقی.

  • منابع:
  1. Respect the radiator
  • تبلیغات:
  1. محبوبیت بالای انواع ساعت
  2. مردی با چکش برقی تخمه می شکند
  3. آشنایی با افراد فقیری که ثروتمند شدند
  4. در تنهایی شاد زندگی کردن را با ما بیاموزید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.