تاثیر پذیزی قرقاول بر کوه اتشفشانی دماوند

یکی از پرندگانی که دارای زیبایی خیره کننده است مربوط به قرقاول ایرانی گرمسار شیراز تهران می باشد به طور کلی قرقاول ایرانی از نژادهای بسیار زیبا این پرنده در جهان می باشد. در ادامه با آراد برندینگ همراه باشید تا از مطالبی که نشر پیدا می کند کسب اطلاعات نمایید.

قیمت قرقاول آمریکایی به دلیل ظاهر زیبای آن به نسبت دیگر قرقاولها بالاتر می باشد، تعداد تخم گذاری یک قرقاول آمریکایی در مدت یک سال تقریباً ۱۰۰ عدد می باشد این در صورتی است که در قرقاولهایی که از نژادهای دیگر هستند میزان تخم گذاری پایین تری از قرقاول آمریکایی دارند.

خرید قرقاول خزری نسبت به دیگر نژادها بازار خوبی دارد، چون از معروفیت بالایی در بین مردم برخوردار است قرقاولها با توجه به نژادی که دارند، دارای عمر متفاوتی می باشند ولی به طور کلی بین ۱۵ تا ۱۶ سال عمر آنها می باشد.

در آسیای شرقی که انواع گونه های جاموری در طبیعت آن وجود دارد قرقاول صحرایی چینی زندگی می کند، قرقاولهای چینی به خاطر رنگ طلایی که دارند به قرقاولهای طلایی  معروف هستند که در مناطق کوهستانی چین زیست می کنند با این حال قرقاول طلایی در مناطقی از آمریکا، بریتانیا وسایر مناطق جهان نیز زندگی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.