شغل هایی که نسل های بعدتان را از پول بی نیاز می کند

برخی از مشاغل درآمدهای کم و برخی پر درآمد می باشند. با داشتن ایده های پول ساز مثل تجارت محصولات می توان خود و نسل های بعدی خود را از پول بی نیاز کنید. با ما همراه باشید تا با این شیوه های درآمدزایی آشنا شوید.

سنگ فیروزه نیشابور

بیشتر معادنی که در کشور وجود دارد در آن سنگ فیروزه و سنگ سیلیس یافت می شود ولیکن نیشابور، این شهر توانسته سرامد باشد دراین حوزه و استخراج آن و قیمت ان نیز با توجه به زیبایی منحصر به فروش کاملا متمایز با دیگر شهرها است. از دیرباز تا امروز استفاده از سنگها آن هم سنگ فیروزه نیشابور زنده به همراه دیگر سنگ های قیمتی همچون زمرد کبود بسیار در میان مردمان ایران زمین با بوده است.

سنگ فیروزه نیشابور

فلفل قرمز

فلفل قرمز از خانواده صیفی جات می باشد و به صورت خام، تازه، خشک شده و پخته شده مورد استفاده قرار می گیرد. از این محصول می توان در غذاهای مختلف و برای طعم دهی بیشتر استفاده نمود. قیمت فلفل قرمز با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد. یکی از ادویه های بسیار معروف در جهان فلفل قرمز است که آنرا به صورت آسیاب شده در ادویه مورد استفاده قرار می دهند و بر اساس کیفیت قیمت آن ممکن است متغیر باشد.

فلفل قرمز

پودر سیر خانگی

پودر سیر در دو نوع شرکتی و خانگی تهیه می شود. خود شما می توانید به راحتی در منزل پودر سیر خانگی تهیه کنید. برای اینکار تنها باید سیرها را خشک و سپس به پودر تبدیل کنید. باید بدانید که بسیاری از مواد و ادویه ها مانند پودر سیر خانگی طعم و عطر فوق العاده ای به غذاها می بخشند که طرز تهیه ی آن بسیار آسان بوده و همین امر موجب می گردد تا افراد متعددی به فکر تهیه و استفاده از این محصول بیفتند.

پودر سیر خانگی

شیرینی پای سیب

پای سیب به نوعی از شیرینی گفته می شود که مقداری سیب تکه شده در دو لایه خمیر قرار دارند. این شیرینی به دلیل وجود سیب و دارچین طعم فوق العاده ای دارد. برای خرید شیرینی پای سیب می توانید به وب سایت فروش این محصول مراجعه نمایید. بهتر است بدانید شیرینی پای سیب به صورت ساده، عالی و تازه بوده که باید گفت این شیرینی در کشورهای مختلف یافت می شود که به نوعی شیرینی و شکلات بین المللی محسوب می شود. این نمونه از شیرینی در بیشتر مراسمات عروسی و دورهمیها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.