فرآیند طراحی پوشاک مردانه

تمرکز بر بدن و حرکت، به ویژه در داخل رقص، تاثیر مهمی در اولین مجموعه آلوین لام داشت. با نگاهی به تاریخ جوراب فانتزی مردانه و دیدن چگونگی پیشرفت آن در طول اعصار به او این امکان را داد تا بفهمد که چگونه این هنر با عاشقانه و احساسات مرتبط است.

پس از مصاحبه با رقصندگان، آلوین متوجه شد که کمر و پاها، عمدتاً در باله، چقدر مهم هستند. تمرکز روی ماهیچه های این دو ناحیه به او اجازه داد تا طرح هایی ایجاد کند که زیبایی این دو ناحیه را افزایش دهد.

آنی پس از گذراندن وقت خود در سالن های مدارس مد نخبه لندن و اطراف خود با همتایان خود در صنعت، متوجه شباهت فاحشی شد. رنگ مشکی به‌طور برجسته‌ای پخش شده است، یک عنصر اصلی در کمد لباس زير مردانه مشهد و قطعه مرکزی در مجموعه‌های بسیاری از طراحان. او این سوال را مطرح می کند که چند اقلام مشکی در کمد لباس خود دارید؟

تحقیقات او سپس با دو پرسش ساده آغاز شد: سیاه چیست؟ چرا مردم عاشق پوشیدن مشکی هستند؟

مجموعه فارغ التحصیلان بن استفن فورد از مفهوم خواستن «تعمیر کردن» یا «درست درست کردن» الهام گرفته شده است و با انگیزه کسانی بازی می کند که نمی توانند این نیاز درونی به کمال را متوقف کنند.

این ایده را می‌توان به‌عنوان یک قاب آویزان کج توصیف کرد، برخی می‌توانند گسل را از فاصله دور ببینند، اما برخی ممکن است از کنار آن عبور کنند. این کسانی هستند که باید مشکل را برطرف کنند کسانی هستند که در مجموعه اسیر می شوند.

مجموعه Berenike Corcuera الهام گرفته از عکس‌های Kirilian از هاله او بود که اولین بار در سال 2014 در جواهرات جادویی معروف محله چینی‌ها ثبت شد. او مطالعه میدان الکترومغناطیسی بدن انسان را برای درک چگونگی ترجمه نامرئی آغاز کرد. او تمرین ماندالا و مطالعات رنگ را آغاز کرد تا بفهمد چگونه بدن های متافیزیکی را می توان به بدن های فیزیکی و لباس راحتی مردانه معاصر تفسیر کرد.

وقتی دنیایت در حال فروپاشی است، وقتی همه چیز در حال بسته شدن است، چیزی که می خواهی این است که جای دیگری باشی، جایی که بتوانی در آرامش نفس بکشی، تکه ای از زیبایی، به دور از هیاهو و زشتی، اما اگر راه گریزی نباشد، برو. در رویاهایت وجود دارد و آن منظره را به وجود می‌آوری.»

مجموعه ست لباس مردانه اسپرت برایان وان با الهام از الهام اولیه او که سعی در ترجمه خطوط ظریف و ساده و اشکال و فضاهای مبلمان و سرامیک های سنتی چینی دست ساز مینگ دارد، این مفهوم را از طریق فرآیندهای برش الگو و طراحی بیان می کند.

ترکیبی از نظم سرپیچی می کند، آن را دوباره اختراع می کند. در امر خیالی ساکن است، اما از امر واقعی سرچشمه می گیرد و آن را دگرگون می کند. هیبرید کاملاً دیگری است. در آن، انسان خود را فرافکنی می کند، خود را زیر سوال می برد و بازتابی را می یابد که در آن هویت خود را دوباره بیان می کند. بدن دستکاری می شود، بدن برابر می شود، بدن در هم می آمیزد.

جوامع از آغاز تاریخ خود، از طریق سیستم‌های فرهنگی پیچیده، دورگه‌سازی را انجام داده‌اند، در اسطوره‌ای که انکار آن را منحصراً خارق‌العاده نمی‌پذیرد، که تحلیل و قدردانی آن دری را به روی درک امر جهانی و تخیلی خاص باز می‌کند.

  • منابع:
  1. MENSWEAR DESIGN PROCESS
  • تبلیغات:
  1. استفاده از لباس زیر بسیار اهمیت دارد!
  2. تقویت سیستم ایمنی با مصرف میوه خشک
  3. استفاده از دستگیره کابینت در تمامی زمینه ها
  4. مصرف میوه خشک و خواص آن برای بدن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.