قرقاولی که مار شکار می کند

همانطور که مستحضر هستید قرقاول صحرایی به دلیل کشیده بودن و راه رفتن جذابش از زیبایی خاصی برخوردار است که مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است. در ادامه با آراد برندینگ همراه شوید تا مطالبی جالبی را به سمع و نظر شما عزیزان برسانیم.

قرقاول اصیل ایرانی به دلیل شکار بی رویه در حال انقراض می باشد که این امر به دلیل بی توجهی مسئولان و عدم حفاظت از این پرنده صورت گرفته است. امروزه افراد بسیاری با کسب مجوزهای لازم، دست به پرورش قرقاول این پرنده زیبا می زنند و با رها کردن آن در طبیعت توانسته اند از انقراض این پرنده تا حد قابل توجهی جلوگیری نمایند.

برای تعیین قیمت قرقاول صحرایی به وب سایتهای معتبر مراجعه و انواع گونه های موجود را مشاهده نموده تا بهترین نوع آن را تهیه نمایید. این پرنده با داشتن انواع گوناگون می تواند یک زیبایی منحصر بفردی را ایجاد نماید که افراد می توانند با توجه به سلیقه ی خود از آن استفاده نمایند و برای جوجه کشی عمده از آن بهره مند شوند.

یکی از پرنده های زینتی با پرهای رنگی که سایز نسبتا بزرگ دارند، قرقاول صحرایی طلایی نام دارد. قرقاول از خانواده پرنده ها می باشد که بزرگتر از بلدرچین و کبک است، دم آنها دراز بوده و در جنگلها و مزارع زندگی می کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.