قرقاولی که مار می خورد

پرنده های زیبایی در طبیعت وجود دارد که یکی از آنها قرقاول آمریکایی می باشد، نوعی از این پرنده با قیمت مناسب در بازار خرید و فروش می رسد. با آراد برندینگ همراه باشید تا از مطالب مهمی که نشر می دهیم کسب اطلاعات کنید.

قرقاول ایرانی نر دارای جثه ای بزرگتر و در نتیجه گوشت بیشتری است و این امر سبب شده است تا به نسبت بیشتری نسبت به مرغهای کوچک مورد توجه قرار بگیرد، این پرنده برای طبخ غذاهایی که به گوشت سفید نیاز دارند، خیلی عالی است به طوری که غذاهای شاهانه و بسیار لاکچری از آنها تهیه می شود.

قیمت قرقاول صحرایی به دلیل ظاهر زیبای آن به نسبت دیگر قرقاولها بالاتر می باشد، تعداد تخم گذاری یک قرقاول آمریکایی در مدت یک سال تقریباً ۱۰۰ عدد می باشد این در صورتی است که در قرقاولهایی که از نژادهای دیگر هستند میزان تخم گذاری پایین تری از قرقاول آمریکایی دارند.

قرقاول خزری نر دارای پرهای براقی بوده و با کمک این مشخصات از جنس ماده به راحتی شناسایی می گردد، آنها شبیه به طاووس هستند و گردن بلند و دم با شکوهی دارند، این قرقاولها خیلی شیک راه می روند و وزن آنها حدود ۴ کیلو می باشد، جنس نر قرقاولها از هشت ماهگی به بعد به سن بلوغ رسیده و جفت گیری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.