قرقاول خزری ماده نر خانگی

قرقاول خزری ماده‌ نرخ خانگی در سایت و نمایندگی ما با قیمت های عالی و استثنایی به فروش می‌روند قرقاول پرنده بسیار زیبا و فوق العاده بوده که بیشتر در قسمت‌های خاورمیانه و اروپا و آسیا زندگی می کند ولی جمعیت قرقاول خزری ها ممکن است که با کمتر شدن روبرو شود ولی در حال انقراض نیستند گونه های زیادی از این حیوانات برای بسیاری از مشتریان آماده شده که می‌توانند برای پرورش دادن آنها اقدام کنند قابل خزری گوشت خوش طعمی دارد و از نژاد بسیار عالی و زیبا محسوب شده که با مرغ و خروس های معمولی متفاوت بوده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قرقاول خزری ماده نر خانگی

فروش قرقاول خزری

فروش قرقاول خزری فروش قرقاول خزری در نمایندگی و سایت اینترنتی ما انجام می شود شما اگر به فکر پرورش دادن و خرید آنها هستید میتوانید اقدام کنید کارشناسان ما به صورت عالی و شبانه روز اطلاعات خوبی را در مورد پرورش دادن و خریدن مشهورترین پرنده ها یعنی قرقاول های خزری به شما داده و در نتیجه شما می توانید خرید مطمئنی را با پر کردن فرم سایت به صورت اینترنتی داشته باشید که از فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه‌های حضوری خرید و فروش قرقاول ایرانی خزری امکان پذیر شده آنها در دسته‌بندی‌های مختلفی از نژاد پرندگان قرار گرفته که بر اساس دم در مدل های دراز و کوتاه قرار داده می‌شوند.

با توجه به اینکه نژاد قرقاول نژاد قوی از پرنده ها بوده و معروف ترین پرنده ها هم در مدل های ایرانی به صورت عالی جفت گذاری می شود به خاطر همین جوجه کشی آنها افزایش پیدا کرده و بیشتر در ساحل های کناره دریای خزر می توانید آنها را پیدا کنید فروش قرقاول خزری در کشورمان افزایش پیدا کرده است و خرید و فروش این پرده های کاملاً زیبا در کشورمان بسیار زیاد شده قرقاول ها پرهای زیبا و درخشان و کاملا براقی دارند که زیبایی آنها خارق العاده و حیرت انگیز بوده به خاطر همین آنها را در جنس ماده و نر برای جفت گذاری و برای پرورش دادن گسترده خریداری کرده و نتایج خوبی را از پرورش دادن پرنده ها می بینند.

قرقاول خزری در دسته پرنده های بسیار نایاب و عالی در کشورمان دیده شده و مشاهده می شود که این قرقاول ها در واقع گردن بسیار بلندی داشته و دوم آنها زیبا و دراز می باشد و در هنگام راه رفتن بر روی زمین گردن خود را بسیار بالا برده و حتی به طاووس ها هم شباهت دارند و خوراک خوشمزه را میتوان با قرقاول صحرایی خزری درست کرد خیلی سریع راه می روند و آنها در دشت ها و در جاهایی که ارتفاع کم بوده بر باز کرده و مدت زمان کمی را می توانند به پرواز اختصاص بدهند وزن آنها دچار کیلوگرم هم بوده و ماده های آنها تا ۲ کیلوگرم وزن دارند و قد پرنده های ماده از پرنده های نر قرقاول خزری کمتر می باشد.

قرقاول ها پرندگانی از چندین جنس در خانواده Phasianidae در راسته Galliformes هستند. اگرچه آنها را می توان در سرتاسر جهان در جمعیت های معرفی شده یافت، محدوده بومی جنس قرقاول محدود به اوراسیا است. طبقه بندی “قرقاول” پارافیلتیک است، زیرا پرندگانی که به آنها قرقاول گفته می شود در هر دو زیر خانواده Phasianinae و Pavoninae قرار می گیرند و در بسیاری از موارد بیشتر به phasianids کوچکتر، خروس و بوقلمون طبقه بندی می شوند.

قرقاول ها با دو شکل جنس قوی مشخص می شوند، نرها به شدت با رنگ های روشن و زینت هایی مانند کاسه تزئین شده اند. نرها معمولا بزرگتر از ماده ها هستند و دم بلندتری دارند. نرها هیچ نقشی در پرورش جوان ندارند. قرقاول ها بیشتر دانه ها، غلات، ریشه ها و انواع توت ها را می خورند، در حالی که در تابستان از حشرات، شاخه های سبز تازه، عنکبوت ها، کرم های خاکی و حلزون ها سود می برند. شناخته شده ترین قرقاول معمولی است که در سراسر جهان در جمعیت های وحشی معرفی شده و در عملیات مزرعه پراکنده است. گونه های مختلف دیگر قرقاول در پرندگان محبوب هستند، مانند قرقاول طلایی.

قرقاول، هر پرنده ای از خانواده Phasianidae (راست Galliformes) که بزرگتر از بلدرچین یا کبک باشد. بیشتر قرقاول ها – حدود 50 گونه در حدود 16 جنس از زیر خانواده Phasianinae – پرندگان دم دراز جنگل ها و مزارع باز هستند که در گله های کوچک تغذیه می کنند. همه صداهای خشن و انواع نت های دیگر دارند. نرهای بیشتر گونه ها به طرز چشمگیری رنگارنگ هستند. ماده ها نامحسوس رنگ دارند. یک قرقاول نر – که در فصل تولید مثل خشمگین است – یک یا چند خار پا دارد و ممکن است روی صورتش تزئینات گوشتی داشته باشد. نرهای خواستگار گاهی در حضور مرغ هایی که کاملاً بی تفاوت به این هیاهو به نظر می رسند تا سر حد مرگ می جنگند.

قرقاول معمولی (Phasianus colchicus) دارای 20 تا 30 نژاد در سراسر آسیا است. پرندگانی که در جاهای دیگر طبیعی شده‌اند مخلوطی از نژادها هستند که معمولاً گونه‌های قلابدار خاکستری (یا چینی) غالب هستند.

قرقاول مزارع غلات را در نزدیکی پوشش خاردار ترجیح می دهد. نر، حدود 90 سانتی متر (35 اینچ) طول، با جریان، دم باریک و ضربدری، دارای پشت قهوه ای و سینه مسی، گردن سبز مایل به ارغوانی، و دو گوش کوچک است. تمام بدنش خالدار و خالدار است. او حرمسرا از حدود سه مرغ قهوه ای مایل به قهوه ای و نسبتاً دم کوتاه جمع آوری می کند. لانه علفی شامل حدود 10 تخم است که در عرض سه تا چهار هفته از تخم بیرون می آیند.

قرقاول سبز یا کیجی (P. versicolor) ژاپنی عمدتاً سبز فلزی است. نسبت به لرزش زمین حساس است که توسط انسان احساس نمی شود و در زمان وقوع زلزله با هم تماس می گیرد.

قرقاول های آرگوس، در جنوب شرقی آسیا، پرهای بلند پوشیده از “چشم” را حمل می کنند. دو نوع متمایز شناخته شده است: آرگوس کاکل دار یا قرقاول کاکل دار (Rheinardia) و آرگوس بزرگ (Argusianus). آرگوس بزرگ مالایا، سوماترا و بورنئو (A. argus) می تواند به طول 2 متر (6.5 فوت) برسد. در حین نمایش به نظر می رسد که “چشمان” بزرگ در حالی که پرنده می لرزد می چرخد، قرقاول طلایی زینتی قرن‌هاست نگهداری می‌شوند و پرندگان در کلکسیون‌هایی در سراسر جهان به نمایش درآمده‌اند. شناخته‌شده‌ترین گیاهان زینتی در غرب دو گونه قرقاول پرپشت هستند: لیدی امهرست (Chrysolophus amherstiae) و قرقاول طلایی

چندین قرقاول رنگی استثنایی دارند. این گونه قرقاول های مونال یا ایمپیان در جنوب آسیای مرکزی هستند. ایمپیان هیمالیا نر (Lophophorus impejanus) دارای سر و گلوی سبز متالیک، گردن و گردن مسی، گوشته سبز-طلایی، بال های ارغوانی، پشت سفید، دم نارنجی و زیر تنه سیاه است. مرغ قهوه ای رگه دار است. مونال چینی (L. lhuysii)، که اکنون فقط در غرب چین یافت می شود، یک گونه در معرض خطر انقراض است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.