قوطی فلزی 2*2 که در فضای جو معلق ماند

در حالی که  قوطی فلزی 2*2 نسبت به فلز در متالیزاسیون و هم لمینیت لایه‌های فلزی روی بسته‌بندی انعطاف‌پذیر منجر به ماندگاری طولانی‌تری می شود.

استفاده پس از مصرف از این ساختارهای کامپوزیتی محدود است زیرا لایه‌ها همیشه نمی‌توانند از نظر اقتصادی جدا شوند و به راحتی قابل بازیافت نیستند.

با این حال، این مواد ترکیبی را می توان به عنوان پرکننده در ساخت و ساز، لوازم خانگی و سایر صنایع سنگین استفاده کرد.

الگوی گیرنده میکرو گریل، الگوی گیرنده میکرو گریل درون خطی ، علائم گریل را روی سطح غذا ایجاد می کند.

کنترل بیشتر رسوب آلومینیوم بر روی یک بستر بسته بندی منجر به توسعه بسته بندی گیرنده مایکروویو شد.

رسوب مقادیر کمی (در اندازه کمتر از 10 نانومتر) آلومینیوم به صورت الگویی بر روی سطح مقاوم در برابر حرارت مانند PET باعث ایجاد فضاهای بین رسوبات آلومینیوم می شود.

هنگامی که ساختار مبتنی بر PET در معرض انرژی مایکروویو قرار می گیرد، یک قوس بین رسوبات آلومینیوم ایجاد می شود و گرما را برای گرم کردن، ترد شدن و پختن غذا ایجاد می کند.

فن آوری Susceptor از دوران کودکی خود در اوایل دهه 1970 به یک فناوری پیشرفته تبدیل شده است. انواع مختلف سوسپتورها در بسته بندی عبارتند از آنهایی که در آستین، بسته بندی، کارتن، سینی و پد برای پیتزا، رول تخم مرغ، ساندویچ و پاپ کورن قرار دارند.

به عنوان مثال، Micro-Grill susceptor Inlineالگوی در داخل یک کارتن مقوای دارای تهویه، علائم گریل ایجاد می کند.

به همین ترتیب، Inline Superceptor حرارت را در مرکز محصول متمرکز می کند تا از پختن بیش از حد روی لبه های محصول جلوگیری کند. Graphic Packaging International همچنین مجموعه ای از بسته بندی های susceptor را ارائه می دهد.

علاوه بر آلومینیوم، فلزات دیگری مانند آهن، نقره، اکسیدهای روی، اکسید منیزیم و اکسید تیتانیوم به عنوان نانوذرات روی سطوح بسته بندی به کار می روند تا استحکام مکانیکی و خواص مانع ایجاد کنند و اثر آنتی اکسیدانی یا ضد میکروبی ایجاد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.