نحوه عملکرد صابون بدن

خرید صابون بی بو چیز جدیدی نیست. احتمالاً در تمام دوران بزرگسالی خود این کار را انجام داده اید. این فقط یک مورد کوچک در لیست خرید شماست که باید در زمانی که در فروشگاه هستید، چند ثانیه آن را بردارید. اما اگر اخیراً در راهروی صابون سرگردان بوده‌اید، احتمالاً می‌دانید که تلاش برای انتخاب صابون مناسب از میان مجموعه وسیعی از محصولات می‌تواند به سختی کف کردن خوب بدون آب باشد.

صابون های بدن به اشکال مختلف با ترکیبات مختلف تولید می شوند. روزهایی که شما هر صابونی را که خانواده‌تان استفاده می‌کردند می‌خوردید، گذشته است. امروزه صابون‌های نواری، صابون‌های مایع، ژل‌های دوش، صابون‌های مخصوص پوست‌های خاص، صابون‌های ضد باکتری و حتی صابون‌های دم‌شده با گیاهان وجود دارد. تصمیم گیری برای اینکه کدام یک را تهیه کنید کافی است تا بخواهید دست به کار شوید. مطمئناً نمی خواهید صابون زردچوبه اشتباه بخرید و در نهایت با یک واکنش آلرژیک یا درماتیت تماسی مواجه شوید که التهاب قرمز پوست است [منبع: کلینیک مایو].

بیایید به اصول اولیه بپردازیم. چشمان خود را از “20 درصد رایگان تر!” برچسب‌ها، بسته ترکیبی صابون رختشویی ماشینی و لوسیون و صابون‌های مسافرتی زیبا که در کاغذ طرح‌دار استوایی پیچیده شده‌اند. لحظه ای به آنچه از یک محصول پاک کننده نیاز دارید فکر کنید. صابون های بدن برای پاکسازی بدن شما و از بین بردن کثیفی ها و روغن های اضافی که می توانند باعث ایجاد بوی نامطبوع شوند، ساخته شده اند. آنها همچنین برای کمک به شستشوی باکتری هایی که می توانند منجر به عفونت شوند در نظر گرفته شده اند. برخی از صابون ها حتی به گونه ای فرموله شده اند که حاوی مرطوب کننده باشند. به عبارت ساده، صابون های بدن باید پوست شما را تمیز، صاف و هیدراته کنند. اما انتخاب صابونی که برای شما بهترین است می تواند بسیار دشوار باشد زیرا انواع مختلفی از آن وجود دارد.

اگر فکر جستجوی راهرو صابون شما را می ترساند، آماده شوید تا نگرانی های خود را از بین ببرید. برای آشنایی با مواد شیمیایی پشت صابون های بدن و آنچه که هر نوع صابون لوکس ارائه می دهد، ادامه دهید.

  • منابع:
  1. How Body Soap Works
  • تبلیغات:
  1. استفاده از لباس زیر بسیار اهمیت دارد!
  2. تقویت سیستم ایمنی با مصرف میوه خشک
  3. استفاده از دستگیره کابینت در تمامی زمینه ها
  4. مصرف میوه خشک و خواص آن برای بدن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.